Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Size Yakışanı Tasarladık...

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1980'li yıllardan bu yana inşaat sektöründe faliyet gösteren aile şirketlerimiz, 2001 yılında HARPUT YAPI bünyesinde kurumsallaşarak faliyetlerine devam etmektedir.

2001 yılında kurulan HARPUT YAPI, kuruluşundan bu güne tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek sağlam, güvenilir, ekonomik ve estetik çözümleri müşteri memnuniyeti ile buluşturmayı amaç edinmiştir.

HARPUT YAPI üstlendiği projeleri kaliteden taviz vermeden, zamanında teslim etme misyonu ile çalışmalarını sürdüren, bu misyonu ile sektöründe örnek gösterilen bir firma olmanın gururuyla, çalışma hayatına daha da gelişerek devam etmektedir.

Üstlendiği işlerdeki başarısı, güçlü mali yapısı ve deneyimli kadrosu ile inşaat sektöründe önemli bir konumu olan HARPUT YAPI, fabrikalardan sanayi yapılarına, alışveriş merkezlerinden villa ve konut inşaatlarına, altyapı ve çevre düzenleme işlerinden her türlü yalıtım işlerine kadar inşaat sektörünün her alanında faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir.

Kurulduğumuz günden bu yana sektöründeki tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak, ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak ve bu sayede insanlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek temel hedefimizdir.